Zasada sukcesu

Mokra piwnica? Pleśń? Woda w piwnicy? Drymat udziela odpowiedzi i pomaga.

Maksymalne szanse powodzenia, minimalne ryzyko – gdzie znajdziesz coś podobnego w osuszaniu murów?

 

Elektrofizyczna metoda osuszania murów za pomocą DRYMAT systeme jest naukowo uznanym, wysoce skutecznym i dla człowieka oraz dla substancji budowlanej zupełnie bezpiecznym procesem. Jak to działa, zobaczycie Państwo najlepiej w naszym filmie video (patrz poniżej).

 

Krótko mówiąc chodzi o to, aby odwrócić biegunowość pola elektrycznego w murach i przez to spowodować „wywędrowanie” zwiększonej wilgoci z powrotem do ziemi. Ściany, podwieszane  sufity i podłoga w piwnicy staną się w ten sposób znów suche. Za pomocą tej metody możliwe jest również, i jest to w aktywny sposób osiągane, równoczesne aktywne odsalanie. Dodatkowo wytworzony podczas elektrofizycznego osuszania murów tlen atomowy, może powstrzymać wzrost grzybów, bakterii i glonów.

 

 

 

W ten sposób osiągamy z reguły stan suchy w ciągu 3 do 36 miesięcy – powstaje przez to przyjemna atmosfera mieszkania a koszty ogrzewania spadają nawet o 65%. A jeżeli wynik nie przekonywałby Państwa jednoznacznie, otrzymacie Państwo swoje pieniądze w całości z powrotem. Bez żadnego ale! Drymat® System oraz wszystkie procesy i przebiegi certyfikowane są zgodnie z Euras Cert ISO 9001.

 

 

 

Wyczerpujące informacje dotyczące austriackiej ÖNORM 3355-2 znajdziecie Państwo tu: ÖNORM 3355-2

 

 

 

Innym dostawcą dla systemów sterujących Drymat jest firma TURCK DUOTEC GmbH. Rodzinne przedsiębiorstwo z zatrudnionymi na całym świecie 2.650 pracownikami jest od 1965 roku dostawcą sensoryki, technologii interfejsów i technologii Feldbus.

Mokra piwnica? Pleśń? Woda w piwnicy czy mokre ściany piwnicy? No to powinniście przeprowadzić renowację piwnicy – przy pomocy Drymat® System! Uszczelnienia piwnicy. Osuszenie. Drymat udziela odpowiedzi i pomaga.

 

copyright lafoge 2010 do góry ↑
designed by okinet